Главная / Про нас

Про нас

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕКОМПАНІЯ „ПРИЛУКИ”

Комунальне підприємство Телекомпанія «Прилуки»  була заснована у 1995 році і    вже 20 років здійснює  мовлення в інформаційному просторі нашого регіону. Комунальний засіб масової інформації КП ТК «Прилуки» пропонує широкий вибір якісних послуг в розрізі висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, районних адміністрацій, громадських  об’єднань (міських, районних, обласних та загальноукраїнських), які віддзеркалюють життя певної територіальної громади, формують громадську думку щодо реалізації державної політики, порушують проблеми регіонів, шукаючи шляхи їх вирішення. Тематика інформаційного продукту актуальна, змістовна, різноманітна та цікава; торкається  економічного, політичного, соціального, культурного та духовного спрямування.

Співпраця, яка базується на партнерських стосунках з каналом «Прилуки», має в асортименті широкий спектр електронних послуг: трансляція інформаційного продукту відбувається через антенний передавач, у кабельній мережі та в цифровому форматі (ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на багатоканальне мовлення канал «Прилуки» отримав у 2012 році). Акцентуємо Вашу увагу на цифровому мовленні: ліцензія діятиме до 2019 року (перемогу в конкурсі на трансляцію в ЦИФРІ окрім КП ТК «Прилуки» на Чернігівщині отримала  лише  ОДТРК). 

Потенційна глядацька аудиторія каналу «Прилуки» складає майже 500 тисяч мешканців регіону, це м. Прилуки та прилеглі райони: Прилуцький Чернігівської обл., Ічнянський (Ічня в т.ч.), Варвинський (Варва в т.ч.), Срібнянський (Срібне в т.ч.), Яготинський (Яготин в т.ч.)  Київської обл., Згурівський Київської обл.,  Пирятинський (Пирятин в т.ч.) Полтавської обл.

Канал «Прилуки» має цілодобову сітку мовлення, яка включає понад 40 програм та передач власного виробництва. Редакційна політика максимально враховує потреби та вподобання всіх вікових категорій, акцентує увагу на  подіях суспільно-політичного, економічного та культурного життя села, міста, району, області та держави в цілому: «Новини», «Депутатська трибуна», «Підсумки», «Подія тижня», «Гаряча тема», «Позиція», «Вісті Прилуччини» «Вісті Чернігівщини», «Актуальне інтерв’ю», «Сучасне виробництво», «Грані особистості», «Культурний простір», «Талант. Обдарованість. Творчість.», «Освітній канал», «Талант з дитячими очима», «Дитяча сторінка», «Спорт для всіх», «Прайм-тайм», «Музична мозаїка». Звертаємо Вашу увагу на послуги з рекламного обслуговування – це розміщення роликів, авторських  програм , спецпроектів, репортажів тощо за погодженням із замовником у будь-який час доби. При довготривалій співпраці ( місяць, рік) передбачено індивідуальний підхід – знижки  ( тарифи на послуги зазначені в додатку № 1).

Глядачі каналу «Прилуки» цілодобово отримують об’єктивну, актуальну, цікаву інформацію у якісному цифровому форматі. 25 творчих особистостей телекомпанії працюють в оперативному режимі, є професіоналами своєї справи, творчими та креативними. Щороку ми є переможцями єдиного в Україні міжнародного фестивалю журналістської майстерності «Золотий передзвін Придесення».Канал «Прилуки» має чітку позицію щодо свободи слова. Телекомпанія «Прилуки» - самодостатній, конкурентоспроможний, економічно стабільний засіб масової інформації, який працює на перспективу.

Останні новини